DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Merhabalar, bugün genel bir konu yazmayı uygun bulduk ve gerçekten çok güzel bir online siteyi kullanarak kavram haritanızı kolayca hazırlayabilmeniz için bu yazıyı yazdık. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kavram haritası hazırlama programları mevcut fakat biz siteyi denedik, kullandık ve beğendik. Ve burada sizin için önermeyi ve kullanmanız için bir iki ipucu vereceğiz.

 1- Siteyi açtıktan sonra tarayıcınız seçin.
2- Start working'e tıklayarak çalışmaya başlayın.
3- Start here' yazan yere tıklayın başlığınızı yazın.
4- Açtığınız başlığın alt başlıkları varsa ve eklemek istiyorsanız altındaki işarete tıklayın(New Child Bubble), alt başlık ekleyin. Eğer alt başlık 2 tane yada daha fazlaysa açtığınız alt başlığın sağındaki işarete(TAB) tıklayın ve diğer alt başlıklarıda açın.
5- Eğer kutuların rengini değiştirmek istiyorsanız resimde yer alan "color" yazısının hemen üstündeki renge tıklayın ve değiştirin. Eğer yazının rengini değiştirmek istiyorsanız "T" yazısına tıklayın ve rengi seçin. "Size" ile büyüklüğü, "connect" ile de kutuları birbirine bağlayabilirsiniz. "Delete" ile de fazla kutuları silebilirsiniz.

İşte kavram haritası hazırlama sitesi : https://bubbl.us/

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"