DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
davuterarslan.com sitesinin resmi
Blogger blogunuza resim ekliyor ve eklediğiniz resimlerden hit almak istiyorsanız sizlere önerdiğimiz aşağıdaki önerileri dikkate alın. Bir müddet sonra hit alamya başlayınca Allah razı olsun dersiniz : ) Bu hitin tecrübeyle sabit olduğuna lütfen inanın.


1 Resimlerinizi eklerken kullanıcıları göz önüne alın. Onlar resimleri büyük halde görmek isteyebilir. Bu yüzden resimlere bloggerın otomatik eklediği linkleri silmeyin. O linkler birinci aşamada çok önemli.

2 Her yerde okuduğunuz ve bildiğiniz gibi resimlere alt ve title tagı ekleyin ve içeriğinizle alakalı ve gerçekçi ifadeler ile resminizi tanıtın.

3 En önemli aşamalardan biriside eklediğiniz resimlerde bulunan resim ismidir. Örneğin 123-davuterarslancom.jpg adında bir resminiz var burada bulunan 123-davuterarslancom.jpg
ifade oldukça önemli. Öyleki burada davuterarslan gibi resmin sitenize ait olduğunu belirten bir metin varsa oldukça faydasını göreceksiniz.

4 Resimlerinizi olduğu gibi eklemeyi bırakın. Resimlerinizi bilgisyarınızda optimize edin. Değiştirebilir, resimde düzenlemeler yapabilir ve resmin ayrıntılarına girerek açıklama metni ekleyebilirsiniz.
Adsız dedi ki...

teşekkürler abduko.com sitem için dediklerinizi uyguluyorum teşekkür ederim sağolun.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"