DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Merhabalar, yeni tema çalışmamız şuan itibariyle başladı. Ancak ilk önce şu gereksiz yazılan yazılardan kurtulacağımı bilmenizi isterim. Devamını oku özelliği ekleyeceğim için resimsiz bir kaç yazılmış yazı var bunlardan kurtulacağım. Daha sonra görsellik ön plana çıkacak. Şuan itibariyle aklımda olan siteye klasik şablon kurup üzerinden düzenlemeler yapmak, ancak şu sadece bir fikir.

Ayrıca siteye eklenen yazılar yerini blogger ipuçlarına bırakacak, bundan sonra hergün 1 yada iki tane site geliştirme dersi olacak. Sıfırdan bir blogger sitesini nasıl inşa edeceğimizi ders ders anlatarak "herkes için blogger" sloganını yaymaya çalışacağım.
bYdUyGuSaL dedi ki...

tutucağından emin olabilirsin takipteyim :)

Davut Erarslan dedi ki...

Adım adım tasarımı geliştiriyorum, sanıyorum bu gün sonuca ulaşırım.

Yourumun için teşekkürler.

bYdUyGuSaL dedi ki...

resimsiz benzer yazılar eklentisi arıyorum bulamıyorum hiç biri alışmıyor anlamadım gitti :s bildigin çalışan bir eklenti varsa sölermisin

Davut Erarslan dedi ki...

Eklentiyi bende yeni kurdum siteye, bugün yarın blogger ipuçları yazı dönemi başladığında onuda anlatacağım. Ancak ufak bir reklam olacak yanında bloguna ekle tarzında.

bYdUyGuSaL dedi ki...

Bide şöle bi eklenti vardı biliyomusunuz konunn ana sayfada sadece linki çıksın istiyorum konu hakkında hiç bişey yazmıycak resim filanda olmuyacak sadece linki...

Davut Erarslan dedi ki...

Bir iki kod ekleyerek tanamlanabilir. Onuda anlatırım. İlk iki yazım bunlar olacak ;)

bYdUyGuSaL dedi ki...

Bunlarıda ilk takip eden ben olcam :) KolayMuzik.blogspot.com her yönüyle güzel bi site olucak (=

Davut Erarslan dedi ki...

http://davuterarslan.blogspot.com/2011/06/blogger-benzer-yazlar-eklentisi.html

bYdUyGuSaL dedi ki...

Teşekür ettim :D

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"