DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Merhabalar, Zaytoz.com - Çakma Örümcek Webmaster Forumu 2011 Seo Yarışması yarışmasından herkese merhaba,yarışma kuralları ;


Yarışma Kelimesi:
Zaytoz.com - Çakma Örümcek Webmaster Forumu 2011 Seo Yarışması

HTML clipboardMerhaba yarışma tarihi:5 Şubat 2010'dur.

Yarışma Başlangıç: 04 Şubat 2010 Saat: 23.59
Yarışma Bitiş: 05 Mayıs 2010 Saat: 23.59


Yarışma Bilgileri: 2010 Zaytoz.com - Seo Yarışması (Ödül: 1,725) Süre: 3 AY Ödül düşük olduğundan yarışma süresinide düşük tuttuk normalde 4 aylık bir yarışma iken 3 aylık olarak belirledik yarışmayı.


Kelime: (Zaytoz.com - Çakma Örümcek Webmaster Forumu 2011 Seo Yarışması) Yarışma tarihinden önce açıklanmayacaktır.Kurallar:
1.Sınırlama olmaksızın her türlü domain ve blog servisiyle yarışmaya katılabilirsiniz domain sınırlaması yoktur. yarışmadaki tek şart kodların olduğu gibi footerda olmasıdır. Footera eklemeyenler elenecektir.

2.Kurallar bellidir, yarışma gidişatına göre yine kural ekleme ya da silme hakkımızı saklı tutuyoruz, konu başlığını takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

3. Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların istediği alan adı ile katılabileceğ gibi, alanadi.com/deneme.html site.html sayfa.htlm asp, aspx, php, vs katılamazlar direkt olarak anasayfadan katılabilirler yarışmaya alanadi.com şeklinde.

4. Yarışma sitesinde yarışma linkleri hariçinde hiçbir kimse kesinlikle farklı bir sitenin linkini barındıramaz! ücretsiz makale dahi alınmış olsa dışarıya link verilemez, Sponsor tarafından verilen kodları / linkleri yarışmacı arkadaşlar web sitelerine koymakla yükümlüdür.

5. Yarışmaya katılan kişiler yarışmaya katılmadan önce, yarışmaya katılımları için tarkan.arslan@zorlureklam.com adresine mesaj atmaları gerekmektedir.

6. Yarışma kuralları gereğince 1.kişi tek bir ödül hakkına sahiptir. 1 kişi birden fazla siteyle yarışmaya katılamaz katılsa dahi ödül alamaz.

7. Yarışmaya katılacak olan tüm siteler sıfır olmalıdır. Yani buradaki yarışmacılar 3 ay boyunca çalışma yapıp fakat diğer kişi yarşmanın son gününde eğer sitesi yüksek hitli ve değerli ise titlede 1.ci olabilir bu haksızlığı engellemek adına tüm yarışmacıların kurallara uymak zorundadır. Yarışmaya katılacak olan tüm siteler sıfır olmalıdır eski alan adları veya daha önceden alınmış alan adları kullanılamaz. Yarışmacı arkadaşlar com net almak zorunda değillerdir fakat alan aları 0 olmalıdır.


Bilgiler:
Forum Nick: (not: birden fazla sitede yarışma konusu var olduğundan forum adı ve nick yazınız lütfen)
Adı Soyadı:
Yarışma katıldığı sitesi:


Bu bilgiler gerek kontrol edilmesi açısından, gerek yarışma kurallarında yarışmaya katılan kullanıcıların belli olması açısından,


Yarışma kontrol linki:
http://74.125.77.104/webhp?hl=tr&btnG=Ara&lr=&**=f&oq=Yarışma linkleri:
Toplam 4 adet bu linkleri bunları web sitenize / yarışma sitesine konulması gereken linklerdir.

webmaster
webmaster forumu
google reklam
web tasarımıYarışma ödülleri:
1. 700
2. 300
3. 250
4. 200
5. 150
6,7,8,9,10, sıralamadaya giren kişilere ise: 25 TL'lik ödül verilecektir. Toplam: 125 TL ve ayrıca diğer 5 yarışmasının Toplam: 1600 TL değerinde bir yarışma ücreti tamamen toplam yarışma bedeli ise: 1,725 TL'


Yarışmaya Katılan Kişiler:

Kısa sürede açıklanacaktır.


Yarışma Sponsoru: ADsell İnteraktif Reklam Hizmetleri'dir
Tarkan Arslan;
Adsız dedi ki...

teşekkür etmek için herhangi bir yazıyı seçtim,blogunuzdaki onlarca faideli bilgi içün ;)
hakkınızı helal edin.

kendi blogumu oluştururkende defalarca yararlandım.

hatta arkadaşlarla muhabbetiniz geçti.
hakkaten iyi uğraşmış adam filam diye :p
aramızda magazinsel boyuta inip " ohoo o google'a çalışıyodur yoksa kim uğraşır o kadaaar" diyenler oldu =D

neyse.
onu diycektim.
dedim,gidiyim ;)

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"