DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Wirofon yüklü LG'ler kapışılıyor

Türk Telekom'un Wirofon yüklü LG akıllı telefon kampanyasında cihazlar kapış kapış satılıyor. Türk Telekom’un düzenlediği LG kampanyasında Wirofon uygulaması yüklü cep telefonlarına yoğun ilgi gösterildi. Satışa çıktığı ilk iki haftada 20 binden fazla Wirofon uygulaması yüklü LG cep telefonu Türk Telekom tarafından satıldı. 28 Şubat 2010 tarihine kadar devam etmesi planlanan Wirofon yüklü LG akıllı telefon kampanyası kapsamında, herkese 24 ay süresince ayda 26,90 TL sabit ücret ödeyerek LG GM735 model bir cep telefonu sahibi olma fırsatı var.Kampanyaya gösterilen yoğun ilgiden dolayı oldukça mutlu olan Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, 2009 yılında gerçekleştirdikleri kampanyalarla, uygun ödeme seçenekleriyle kablosuz ev telefonu, netbook ve notebookları Türk Telekom müşterilerine sunduklarını ve bu kampanyalaların da aynen Wirofon yüklü LG akıllı telefon kampanyasında olduğu gibi müşteriler tarafından büyük rağbet gördüğünü kaydetti. Ev telefonlarını mobil iletişim cihazı haline getiren Wirofon hizmeti sayesinde, Türk Telekom müşterileri, WiFi uyumlu cep telefonlarını ve
bilgisayarlarını kullanarak ev telefonlarından arama yapıp, faturalarını eve telefonu tarifesi üzerinden ödeyebiliyorlar. 3G uyumlu, dokunmatik ekranlı ve Windows Mobile 6.1 işletim sistemi yüklü LG GM735 cep telefonunda 5 megapiksel kamera da mevcut. Wirofon uygulamasından faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, kampanya kapsamında 6 ay boyunca hediye edilen aylık 1000 dakikayı, LG GM735 model cep telefonunun içinde yüklü olarak bulunan Wirofon servisi ile ev telefonlarından yapılan sabit hatlara yönelik tüm şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor. Ayrıca, kampanya süresince cep telefonları ile konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil sadece 9 kuruş olarak ücretlendirilecek.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"