DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Merhabalar davut bey ; öncelikle bana bir tanıtım yazısı yayınlama şansını verdiğiniz için çok çok bahtiyar oldum, ellerinizden öperim kral bey.Şimdi gelelim tanıtım yazısına, aslında kafamda birşey yok ama saçmalamak istiyorum biraz, hadi saçmalayalım ...
Uzun süredir Google denilen arama motorunda mücadele veriyoruz.Mücadele verdiğimiz kategoriler ise sohbet ve chat kategorileridir.Bu kategorilerde ilk sayfaya çıkabilmek için epeydir uğraşıyorum nihayet ki, 18.01.2010 tarihinde sohbet kelimesinde birinci sayfaya çıkan webalem.net sitem beni çok mutlu etti.Neden mutlu oldum diye sordum kendime, ulan deli çocuk 5 aydır kıçını yırtıyorsun şu kelime için sonunda çıktın 1. sayfaya mutlu olacan tabi dedim kendi kendime.Herneyse tabi bu başarımızdan ötürü bizi çekemeyen dostlarımız kösteklemeye başladı bile, şimdi soruyorum onlara meyve veren ağacı ne diye taşlarsınız lanet olası LAMER insanlar.Herneyse konuyu amacından saptırıyorum galiba kral bana kızacaktır onun için toparlim biraz.Bundan sonra yapacağımız çalışmalar içerisinde tamamen artık sohbet kelimesine yönlenmiş bulunmaktayız.Umarım 1. sayfadaki yerimizi uzun süre koruyup ve yavaş yavaş yukarılara çıkmak için çalışmalarımızı devam ettiririz.( tabi sandbox yemediğimiz sürece) Aslına bakarsanız bu gözbebeğim olan sohbet sitem için daha çok fazla şey yazmak isterdim ama malum çalışmak gerek, bütün vaktimi bu yazıya ayıramam.Ama bu yazıyı okuyanlara söz davut bunu yayınladıkdan sonra 2. bir yazı daha en kısa zamanda yayımlayacağım.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"