DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Site Başlığı:Ufuk Özdemir Blog - web tasarım, yazılım, internet, programlar
Site İçeriği: Ufuk Özdemir'in kişisel paylaşımlarını yaptığı bir günlüktür.
Site Adresi: www.ufukblog.com
Açıklama(HTML biçimindedir):Üniversite öğrencisi olan Ufuk Özdemir'in kişisel görüşlerini ve sanal ortamdan paylaşmak istediklerini kaleminde buluşturduğu güzel bir ortam. Güncel, faydalı ve bi okadar ilginç yazıların bulunduğu bir blog sitesidir. Kendi mesleği ile alakalı olarak web tasarım, internet, programlar, teknoloji ve yazılım kategorilerinin altında bir çok yazıları bulunmaktadır. İsteyen okurlarınıda yazar ol linkinden sitede yazar olma imkanı vermektedir. Kendisinin blogundan hedeflediği ise öğrenip - öğreterek yazılım sektöründe kendisinin tanıtır bir kişi olmasıdır.

Bir çok sosyal paylaşım sitelerinde okur sahibi olan ufukblog.com, yakında 1. yaşını okurlarına hediyeler dağıtarak kutlamayı düşünüyor.

Görsel olarak zengin olan www.ufukblog.com' un, ücretsiz bir şekilde okurlarına danışmanlık yapmasıda sitenin artılarından bir tanesidir. Bu günlüğü email adresiniz ile abone olmayı düşünürseniz bura ya tıklamanız yeterli olucaktır.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"