DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Sizlere bu yazımda seko.tk'dan bahsedeceğim.Seko adında bir arkadaşın açtığı ve özgün yazılar ile bizleri aydınlattığı bu blogda webmasterlar ve ziyaretçiler için güzel hizmetler mevcuttur.Seko.tk hizmetlerini incelemek gerekirse sırasıyla sizlere açıklayayım.

1.Site bilgileri ve Seo analizi

Seko.tk bu hizmeti ile web sitelerinin Google Pagerank değerini,Alexa Rank değerini,google backlink sayısını,google indeks sayısını,bing index sayısını,yahoo backlink sayısını,yahoo indeksini dmoz kaydı olup olmadığını ve google bot son ziyaretini öğrenebilirsiniz.

2.Domain sorgulama

Seko.tk domain sorgulama hizmetide veriyor.5 saniye gibi kısa bir sürede .com .net .org .info ve .biz 5 adet domainin dolu veya boş olup olmadığını gösteriyor.Ayrıca sitelerin whois bilgisini gösteriyor.Buda yetmiyormuş gibi tek tuşla dolu olan siteye gitme imkanıveriyor.Evet seko.tk domain sorgulama hizmeti webmasterlar için çok kullanışlıdır.

3.Otomatik link kontrol

Webmasterlar için en güzel hizmet bence budur.Hepimiz link değişimi yaparız.Üç beş çakal yüzünden tüm değişim yaptığımız siteleri kontrol ederiz.İşte seko.tk bu hizmeti ile siz sadece değeişm yapıtğınız siteleri yazıyorsunuz sonra bulunacak link'i yazıyorsunuz ve 5 ila 20 saniye arası souçlar karşınıza geliyor.

4.Günlük burç yorumları

Seko.tk diğer hizmeti sizler için günlük burçlar ve günlük burç yorumlarıdır.
Günlük burç yorumları,burç yorumları,yay burcu,oglak burcu,kova burcu,balik burcu,koc burcu,akrep burcu,boga burcu,ikizler burcu,yengec burcu,basak burcu,aslan burcu,terazi burcu için günlük yorumları okuyabilirsiniz.

5. Youtube ve yasaklı sitelere giriş

Seko.tk sizlere bir diğer güzel hizmeti Youtube ve yasaklı sitelere giriş'tir.İzlemek istediğiniz bir video var ama youtube de o zaman www.seko.tk/youtube-giris/ giriyor ve giremediğiniz site adını yazıp giriyorsunuz.

6. İp adresi öğrenme

Seko.tk diğer hizmeti ip adresi öğrenme hizmetidir.Eğer bilgisayarınızın ip adresini bilmiyor ve ip adresim nedir diye merak ediyorsanız. www.seko.tk/ip-adresim-nedir/ adresine girip ip adresinizi öğrenebilirsiniz.

7. Güncel altın fiyatları

Seko.tk sizlere diğer güzel hizmeti günlük altın fiyatlarını sizlerle paylaşmasındır.Güncel altın fiyatlarını takip edebileceğiniz kaliteli www.seko.tk gezmenizi öneririm

8. Güncel Dolar ve euro alış satış

Seko.tk olayı aşmış artık sizler için güncel dolar ve euro alış satış fiyatlarını veriyor.Dolar ne kadar euro ne kadar diye merakk ediyorsanız. www.seko.tk adresini ziyaret ediniz.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"