DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Ateş ankara halı yıkamadiyorki üstünde çocuklarınızı büyüttüğünüz koltuklarınızı bir anda eskidi kirlendi diye atmayalım koltuklarınızı
ateş ankara halı yıkama nın profesyonel ellerine teslim edin.
Koltuklarınız temiz yenilenmiş olarak sizlere teslim edilsin.Bir nesi daha çocuklarınızı büyütsün.anılarınızı tazeleyelim.Koltuklarınız aynı ama daha temiz kalsın.
Ankara ateş halı yıkama emin ellerine teslim edin yeniymiş gibi size geri verelim.Koltuklarınızı dili olsaydı iyiki ateş koltuk yıkama var diyecek kadar
temiz ve iyi yapıyoruz işimizi.
Uçagı pilota gemiyi kaptana, arabayı şöföre, yolu bilene, koltuklarınızıda ateş koltuk yıkama teslim edin.
Koltuk yıkama işinin ustası biz oldugumuz için bukadar tercih ediliyoruz.
Ateş ankara koltuk yıkama fabrikamıza telefon ediyorsunuz. Genç tecrübeli ve işi bilen ekibimiz sizin istediginiz gün ve saatte koltuklarınızı temizlemeye geliyorlar.
İki saatlik bir süre içersinde koltuklarınız yenilenmiş ve temizlenmiş olarak sizin önünüzde yaptıgımız işlemlerle tamamlanmış olacaktır.
Koltuklarınızı işlem sırasında kurutma makinesi ile kuruttuğumuz için bir kaç saat içinde kullanıma hazır hale gelmektedir.
7 li koltuk yıkama sadece 70 tl dir.
Servisimiz ücretsizdir

Ateş halı ve koltuk yıkama iletişim bilgileri.
Tel: 0312 396 7957
Cep: 0554 430 93 53 ---- 0535 937 32 38
www.ateshaliyikama.com

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"