DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
e-okul
Merhabalar, bugün itibariyle güne başlarkenki ilk yazımızı yazıyoruz.Konumuza dönelim; aşırı yüklenmeden dolayı e-okul sistemi çöktü ve bunun üzerine yarın yani Cuma günü karne alacak öğrencilerin karne sevinci tehlikleye girdi.

Bunun üzerine Öğretmenler notları girmek için sabaha kadar bilgisayar başında beklediler.Bir çok kişi Meb'e mail göndermek zorunda kaldı.Gönderilen maillerde karnelerin gecikecek gibi olduğunu söyleyen yöneticiler durumun bir an önce giderilmesi gerektiğini duyurdular.

Fakat Milli Eğitim Bakanlığı einden geleni yapıyor, öyle kolay değil ki.Açıklama yapıldı ancak bu açıklama çok umut vermiyor, işte o açıklama; "Millî Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS)
MEBBİS sisteminde meydana gelen teknik bir arızadan dolayı, e-okul sisteminde hizmet verilememektedir. Ortaya çıkan sorunun giderilmesiyle ilgili çalışmalar devam etmekte olup en kısa sürede sonuçlandırılacaktır." Bende bu sorunun kısa sürede düzeleyeceğini umuyorum, kolay gelsin (Basından..)

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"