DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
SİTE İÇERİĞİ : Programlama Web Programlama & Tasarım alanında makaleler, görüntülü derslerin yanı sıra , güncel bilişim haberlerini takip edebileceğiniz güzel bir site .

SİTE ADRESİ : http://www.caylakbilisimci.com
AÇIKLAMA : Bilgisayar başında fazla vakit mi harcıyorsunuz ? Vaktinizi internette boşa gecirdiğinizi mi düşünüyorsunuz ? Peki Bilgisayar alanında uzmanlaşmak ve son gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz ? Eğer bütün sorulara verdiğiniz cevap “Evet” ise size güzel bir haberimiz var. Eğer Bilişim Alanında son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Çaylakbilişimci tam size göre. Sitede güncel bilişim haberlerinden daha çok Bilgisayar Programlama ve Web tasarım konusunda bilgi edinmek isteyen meraklı bir kitleyi kendisine ziyaretçi profili olarak seçmiş. Eğer Delphi, C , C#, Asp.Net, Php gibi popüler bilgisayar programlama ve Web Programlama dileri hakkında bir çok şeyi bilmek istiyorsanız bu site kesinlikle hoşunuza gidecek. Sitede sadece bunlarda mevcut değil . Web tasarım’a merakınız varsa , web siteleri nasıl tasarlanıyor nasıl programlanıyor merak ediyorsanız ve Photoshop ,Fireworks,Dreamweawer gibi popüler programların nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız kesinlikle bu siteyi sık sık ziyaret etmelisiniz.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"