DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Merhabalar, uzun süredir bloga girdi giremiyorum.Neyse bu aralar gündemde olan bir film konusu ile bu açığı kapatmış olacağız.Öncelikle film hakkında bir kaç bilgi vermeden önce Google'nin özgünlüğe ne kadar önem verdiğini tekrar görmüş olduğumu söylemek istiyorum.Geçen gün avatar konusu açacaktım, fakat yazı yazmaya üşendim ve bir siteden içerik kopyalayıp buraya yapıştırdım.Eklediğim her yazıda tepeye çıkarken bu sefer index alıp googlede direk başlık aramasında gerilerde olduğumu gördüm ve bende bunun üzerine işte buradaki yazımı yazıyorum.


İlk önce filmin konusu hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.Öncelikle Avatar filmini Titanik filmi yönetmeni James Cameron'un yazdığı ve yönettiğini söylemek istiyorum. Bu film bütçe oarak düşünüldüğünde en yüksek bütçeli film olarakda tarihe geçmiştir.Sinemalar.com adresinden aldığım tanımın bir bölümünü burada paylaşsam çok güzel olacak :)
Avatar Filmi İzle Online Film İzle !

Jake kendi avatarında yeniden doğduğu halde yürüme yetisini de geri kazanır. Gezegendeki değerli enerji kaynaklarını elde etmelerine mani olarak görülen Na’vi halkının arasına sızmakla görevlendirilir. Fakat güzel bir dişi Na’vi olan Neytiri, Jake’in hayatını kurtarır ve bu her şeyi değiştirir. Neytiri’nin kabilesi tarafından kabul edilen Jake, onlardan biri olmayı tabii kaldığı bir çok test ve macera sonrasında öğrenir.


Jake ve gönülsüz eğitmeni Neytiri arasındaki ilişki zamanla derinleşir ve böylece Na’vi halkna sayı duymayı, sonunda da onlar safhında yer almayı tercih eder. Yerli Na’vi halkına destansı ve evrenin kaderini belirleyecek bir savaşta liderlik edecek ve böylece kabul görmesini sağlayacak son sınavı da verip veremeyeceği belirlenecektir.Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"