DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Yes, now my site alexa rank is increasing.Site's rank had fall, but left rank is increasing.Note:I can speak english (some, spot of).Yes now ı reading this read's turkish.


Arkadaşlar her ne kadar kötü bir ingilizcem olsada yukarıda biraz ingilize içerik olması açısınından saçmaladım.Yahu deki ingilizcen iyi değilse neden yazıyorsun be hey davut ? Neyse şimdi biraz bakalım Türkçe'sine, neymiş öğrenelim.
Davut Erarslan Kötü İngilizce

Evet, şimdi alexa rankımız artışta.Sitenin alexa rankı düşüşteydi, fakat artık artışta.Not:ben ingilizce konuşabiliyorum (biraz, çok az).Evet şimdi bu yazının türkçesini yazayım.
Bakınız, saçmalamakta üstüme yoktur.Neyse arkadaşlar bu mutlu haberi verdim size siz ne dersiniz dünden bugüne 1k artış olmuş bu bir kaç gün içinde tavan yaparsa sakın şaşırmayın.Yazı çok mu kısa oldu ne ? Ne yazacağım bilemiyorum.


Şimdi yazının kısalığından dolayı bir kaç kelime yazayım, alexa rankı artırayım.Bizim alexa rank bir aralar 120k idi kimbilir şimdi ilk 80'e girmiştik fakat ben siteyle bağlantıyı kestikten sonra 15-20 gün kadar yazı yazmadım.Bunun sonucunda ise olanlar oldu ve alexa rank düşüşe geçti düşüşe geçen alexa rankı artırma için;

  1. Biraz aktif olmaya çalıştım,
  2. Canım sıkılınca tekrar bıraktım,
  3. Alexa rank ogünden bugüne düşüşteydi.
Fakat daha sonra yani bugün düzeltme ihtiyacı duydum.Hadi kolay gelsin DavutErarslan.BlogSpot.com alexada artmak kolay değil.Yes, Increase began - Evet, Artış Başladı

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"