DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Kurtlar vadisinin dizi müzikleri burada,işte size bu müziklerin tamamı.Ayrıca son bölümün fragmanı tüm kurtlar vadisi sevenlere gelsin.
Kurtlar vadisi eski müzikleri,eski müzikler,kurtlar vadisi pusuKurtlar Vadisi 74.bölüm fragmanı

Arkadaşlar şuan itibariyle 74. bölüm fragmanı koyulmamış koyulunca hemen ekleyeceğim işte 73. bölüm fragmanı ve olaylar ;Kurtlar Vadisi Pusu’nun 10 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan 73. bölümünde yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.

Cevat ve Yıldız’ın peşinde düşen Polat ve ekibini bekleyen büyük sürpriz ne olacak? Polat, Gladio’nun 5. adamı Yıldız’ı yakalayabilecek mi? Abdülhey’in Gladio’cu olduğunu düşünen İstihbarat Başkanı’na Polat ne cevap verecek? Cevat, Memati’den intikam almak için kimi hedef alacak? Memati ve Zaza’yı karşı karşıya getiren olay ne olacak? Ebru, babasının ölümünün ardındaki gerçeği kimden öğrenecek? Tataroğlu, Bulut’un Yıldız’ı vurmasına neden izin verecek?

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"