DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Kurtlar Vadisi Pusu’nun 10 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan 73. bölümünde yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.

Cevat ve Yıldız’ın peşinde düşen Polat ve ekibini bekleyen büyük sürpriz ne olacak? Polat, Gladio’nun 5. adamı Yıldız’ı yakalayabilecek mi? Abdülhey’in Gladio’cu olduğunu düşünen İstihbarat Başkanı’na Polat ne cevap verecek? Cevat, Memati’den intikam almak için kimi hedef alacak? Memati ve Zaza’yı karşı karşıya getiren olay ne olacak? Ebru, babasının ölümünün ardındaki gerçeği kimden öğrenecek? Tataroğlu, Bulut’un Yıldız’ı vurmasına neden izin verecek?

Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 10 Aralık akşamında Star TV ekranlarında olacak…Tags : 5.adam abdülheymi, Abdülhey Gladiyonun adamımı, abdülhey hainmi, dünkü Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölümü izle, Kurtlar Vadisi Pusu 10 aralık, Kurtlar Vadisi Pusu 10 aralık fragman, Kurtlar Vadisi Pusu 10 aralık izle, Kurtlar Vadisi Pusu 10 aralık özet, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm fragman, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm fragman izle 10 Aralık 2009 perşembe Star Tv, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm fragmanı indir, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm online izle, Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm özet, yıldız be abdülhey ortakmı çalışıyor

Kurtlar Vadisi 73. Bölüm İzle

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"