DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmana kondisyon ve pas çalışmasıyla başlayan siyah-beyazlılar, daha sonra yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı.

Antrenmana bağırsak enfeksiyonuna yakalanan Matteo Ferrari, arka adalelerinde çekme olan İbrahim Kaş, sakatlığı süren Erkan Zengin ve tedavisi süren kaleci Hakan Arıkan katılmazken, İbrahim Toraman ise takımla birlikte çalıştı.

Holosko ise takımdan ayrı koşularına devam etti.

Bu arada antrenman sonrası, bugün 29 yaşına giren Ekrem Dağ'a doğum günü kutlaması yapıldı. Siyah-beyazlılar, yarın saat 16.30'da yapacakları antrenmanla CSKA Moskova maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

BEŞİKTAŞ-CSKA MOSKOVA

Stat: İnönü
Saat: 21:45
Hakem: Martin Hansson (İsveç)
Yayın: Star TV, Tümspor (Canlı anlatım)

Beşiktaş: Rüştü Reçber, İbrahim Üzülmez, Tomas Sivok, Matteo Ferrari, İbrahim Kaş, İbrahim Toraman, Michael Fink, Fabian Ernst, Ekrem Dağ, Rodrigo Tello, Bobo.

CSKA Moskova: Igor Akinfeev, Deividas Šemberas, Alan Dzagoev, Pavel Mamaev, Chidi Odiah, Miloš Krasić, Evgeni Aldonin, Vasili Berezutski, Elvir Rahimić, Georgi Schennikov, Tomáš Necid

Başiktaşa başarılar dilerim.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"