DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaKurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama kelimesi r10.net üzerinden yapılmış bir seo yarışması.Bende blogumda ölesine bir konu açayım ve bakayım ki pohudey zayıflama yarışmasında ne kadar yükseleceğim.O kadar açılmış site arasında kaçıncı olacağım.Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaNeyse şimdi bir kaç bilgi vereyim ve h1 taglarına yer vereyim.

fx15 pohudey zayıflamaNeyse şimdi h1 tagı kullandık sırada konu ile ilgili bilgiler vereyim.

Anahtar Kelime: "kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama"
Kontrol Linki : kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama - Google'da Ara
Geçerli Tarayıcı:Internet Explorer’dir.
Yarışma Başlangıç: 31 Temmuz 2009 Saat: 23.59
Yarışma Bitiş: 30 Aralık 2009 Saat: 23.59

Ödüller:
1.- 1600 TL
2.- 1100 TL
3.- 850 TL
4.- 600 TL
5.- 450 TL
6.- 300 TL
7.- 250 TL
8.- 225 TL
9.- 200 TL
10.-150 TL

İşte bilgiler bunlar ama ben parasında değilim.Ben 1. olsam bile para almam banane :) Zaten birincide olamamya neyse.

Şimdi yükselmek için biraz bişeler kasayım.h1 tagları vs.Google'yi kandırmaya çalışıyoruz ama google'de akıllı benden senden akıllı.Neyse ilk olarak şu kelimede bir strong kasalım pohudey ve arkasında şu kelimede kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama şimdi strong kastık sırada alt kelimeler için strong var zayıflama şimdide kurumsalseo.com için strong kasalım.Fakat önüne biraz yazı ekleyelim ard arda stronglar gelmesin google sevmez bizi yoksa.Sonra benden küser gugıl emi.KurumsalSeo.com bunuda kastıktan sonra şunu belirteyim ki bu sayfa için descrription mata tagı,ve zamanla yükseltme meta tagı kullandım.Böylece daha yükseleceğine inanıyorum.Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaNeyse biz h2 kasmaya devam edelim

pohudey zayıflama

bakın şimdide pohudey için kastık.Sırada ise bildiğimiz üzere tekrar bir strong tagı var.pohudey zayıflama bunuda kastıktan sonra siz iki dakika bekleyin ben desc. tagı ekleyip geliyorum.Tamamdır kullandım.Şimdi sıradada başka bir kalınlaştırma zayıflaması var.Oda lida fx15 için lida fx15 acaba düşündümde ilk 50 sayfaya girermi site.Deneyip göreceğiz.Neyse birde resim kullanayım.Daha iyi olur.Bekleyin resim bulup geliyorum şey için kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama buldum.Tamamdır buldum iki tane ekledim böylece resimde eklemiş olduk.Bakalım bu resim R10 lida fx15 pohudey zayıflama için yararlı olacak mı.Neyse hadi herkese iyi günler vaktinizi aldım.

Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaNot:Google indexler indexlemez 67. oldu.İlk 200'de bir çok site var çoğunu geçmiş.Biraz link alsam zorlar üst sıraları ama link ile işim olmaz.Bakalım ne sonuç verecek.

Hehe az önce google'de baktım site Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamada ilk 10'a girmiş.İşte resim :

R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması 10. sıra

Sizde bize inanmayıp yalan söylediğimizi düşündüyseniz resmi görmek için tıklayınız.

Kurumsalseo.com - 11.sırada

r10 lida - 7.sırada

fx15 pohudey zayıflama - 4.sırada


Bakalım ilerleyen günlerde google'de sıralama nasıl olacak.Hadi hayırlısı.

Yenilendi.Az sitenin 9. sıradan 45. sıraya düştüğünü gördüm neyse canı sağolsun.Fakat alt sayfalarda mükemmel bir artış var.İşte o sonuçlar.Kurumsalseo.com bu kelimede 3.sırada şahsen ben beğendim o kadar site var ve biz 3.yüz.R10 LİDA bu kelimede ise birinciyiz ilk başta bende şaşırdım ama neyse.Son aramada hiç şaşırmadım neden derseniz fx15 pohudey zayıflama kelimesinde 13. sıraya gerilemişiz.Neyse canımız sağolsun.Yenilenince haber ederim.

Denemek için girdiğim yarışmada sonuçlar her geçen gün değişiyor.Mesela şu sıralamalar değişti.Bende tekrar ekledim bakalım şimdi ne olacak.Şimdi biraz h2 tagı kullanmalıyım.

pohudey zayıflama

görüldüğü gibi bir tane kullandım şimdi sırada kalınlık belirteci kullanmak.İşte o belirteç : Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama neyse çok kullanmayalım google bizi keser.Bu arada yukarıda dikkat ettim.Bir çok kelimeyi kullanmışım ama içerikte şu kodu eklemeyi unutmuşum.Nedir o yazı ? Söylemiyorum :D.Eksik olan kelime seo yarışmas içerisindede geçen şu fx15 kelimesi.O kadar yazmışız onu yazmayı unutmuşuz.Kusura bakmayın.Google affet beni kusura bakma sen haklısın.Özür dilerim.İşte kullanıyorum.fx15 kullandım.Ve artık sırada bu sayfa iin bir şeyler yapmak.Bakalım googlede nerelere gelecek bu sayfa.Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Tarih 03 Kasım 2009 az önce google'de Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama kelimesini aradım.A birde ne göreyim 9. sıraya yükselmiş.Vay be dedim bu sitede iş var.Hemen resmini çektim ve aşağıya koydum fakat r10 lida,fx15 phudey zayıflama,kurumsalseo.com gibi aramalarda ilk sayfada yer almıyor.Bakalım ilerleyen günlerde bu durum nasıl olacak.Merak içerisindeyim.

Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Görüldüğü gibi bu aramada 9. sırayı kapmışız.Ama düşecektir.Yarışmanın bitmesine 2 gün kala bir yazı daha yayımlayacağım bakalım ne olacak.İlk 10da bitecekmi bu yarışma.Güncellenecek bekleyin.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"