DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Recep İvedik 3Bugün internette dolaşırken çok mutlu olduğum bir haberler karşılaştım.Recep İvedik 3 filmi çekimleri başlayacakmış.Yani anlayacağınız.Yeni bir komedi filmi yakında daha doğrusu 2010'da ve 12 Şubat tarihinde yayına girecek.Gerçektende beğendiğim bir komedyen olan Şahan Gökbakar Recep İvedik 1 ve 2 filmleriyle yakaladığı başarıyı bu filmdede yakalayacağına inanıyorum.


Recep İvedik 3 filmi hakkında daha geniş bir bilgi açıklaması yok fakat Şahan'ın ağzından çıkan Recep İvedik 3 sözleri film ile ilgili akıllarda sorular bıraktı.


Şuan için filmde oynayacak oyuncular belirli değil.Sanırım senoryada tam anlamıyla oluşmamıştır.Fakat şuan için özellikle sinemalar.com'da baktığım bilgiler ise şöyle ;


Recep İvedik 3 Bilgileri

İlk olarak seneryo ve yönetmen bilgilerini paylaşayım.

Yönetmen: Togan Gökbakar
Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Serkan Altuniğne
Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan

Bu bilgilerden sonra diğer bilgiler arasında ise şu bilgiler yer alıyor.Açıklamalara göre film 12 Şubat 2010 tarihinde vizyona girecek ve oyuncular arasında Metin Şentürk'de yer alıyor.


Bu paylaşımlardan sonra bende Recep İvedik 3 filmi için Şahan Gökbakara başarılar diliyorum.Gerçektende Recep İvedik versiyonları güzeldi.İki filmde 4 milyon 300 bin ile 4 milyon 400 bin arasında izlendi.Bu filmdede aynı başarının yakanacağına inanıyorum.

İlgili : Recep İvedik, Recep İvedik 3,Recep İvedik 3 İzle, Recep İvedik 3 İndir, Recep İvedik Son filmi, Şahan Gökbakar, Recep İvedik 3

Recep İvedik 3, Recep İvedik 3 İzle, Recep İvedik İndir

recep ivedik dedi ki...

fragmanı izledim fakat metin şentürk yoktu :S

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"