DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Bugün site tanıtımı yapacağım.Bunun içinde Oynabitir.comu seçtim.Bu site flash oyunları kendi hostunda barındırarak oyun severlere sunuyor.

İçerisinde Macera,Beceri,Çocuk,Zeka Oyunları gibi oyunları barındıran oynabitir.com oyun severler için bulunmaz bir oyun sitesi.Siteyi gezdim ve içerisinde birçok oyun oynadım.Ve içlerinden birisini çok sevdim.Ve burada paylaştım.İlk Önce Oynabitir.com'un görüntüsünü paylaşayım ve sonrasındada siteden alınmış bir oyunu paylaşayım.


Oynabitir.com'un Ekran GörüntüsüBu ekran görüntüsünden sonra site içeriğinde bulunan bir kaç oyunu burada paylaşayım.Bunları link halinde koyacağım.Ve isteyenler oyunları oynayabilirler.

1.Metal Slug Oyunu
2.Arabamı Park Et Oyunu
3.Fancy Pants Man oYunu

Bu oyunların hepsini oynadım gerçekten güel ve kaliteli oyunlar var.Sizde oyun oynayıp vakit geçirmek istiyorsanız Oynabitir.com'u ziyaret etmelisiniz.
Admin dedi ki...

Kral Oyun Bu site de guzel oyunlar var.

chat dedi ki...

oyun pek oynamam ama oynayanların beğenisini kazandığı kesin burda yoruma açıldığına göre tşk :)

Emiraycan Esref Senturk dedi ki...

Duygulandırdın admin kardeş :) 13 yaşıdnayım ve 8 yıldır o oyun sitesinde gezerim ara ara çocukluğumun oyuncağıydı. :') Baloons, elektrik adam, araba park etmece, ben10 macera, sonic melek adası, Freeman, robo wars. yüzlerce oyunun oynadım. Tek kullanıcısı bendim sanıodum. meğer siteyi bilenler, görenler de varmış. tanıtımını yapıp emek verdiğin için çok saol... :')

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"