DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Merhabalar,az önce nette dolaşırken canım sıkılıyordu dedim bi' siteye giriş yapayım yazdım google'ye Davut Erarslan ve arama butonuna tıkladım karşıma işte yukarıdaki tablo çıktı.İlk önce şaşırdım.Baktım diğer oyun blogum olan Oda Oyunları sitesine baktım ondada aynı durum var.Bende blogda paylaşayım dedim.Neyse işte durum bu şekilde.

Google'nin 1. yeni uygulama resmi

Daha sonra geçenlerde google bizim gibi blogspot alt yapısı kullanarak blog oluşturan Google blogundan forumlar için getirdiği yeni özelliğide duyurdu peki neydi bu özellik ? İlk önce ingilizcesi iyi olanlar şu bağlantıdan istediklerine bakabilirler.Ama biz tabiki onuda açıklayacağız ve resim ekleyeceğiz.Bu uygulama sadece forumlar için geçerlidir.Yani siz sitenizde yo diye üzülmeyin.Artık google forumlardaki konu bolluğunu görünce googlede arama yapan kişiler için kolaylık olsun ve bing'e karşı zirveyi sağlama almak için yaptığı bu yenı uygulamayı devreye soktu.Ve forumlardaki alt sayfalarıda resimdeki gibi sitenin altında bağlantı olarak koydu.İşte o resim :İşte Google.com'un yeeni özellikleri.Google bu özellikleri gibi daha birçok özelliğide devreye sokacaktır.Umarım dünyaya hayırlı olur.
chat dedi ki...

güzel olmuş yazın devamını bekliyorum vede yorumlarımın onaylanması dileğiyle bekliyorum tşk :)

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"