DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Sezonun belkide yılın derbisi olacak.Bu maç çok konuşulacak.Çünkü Galatasaray oynadığı iki derbi sayılacak yada sayılamayacak maçları kazandı.Yani Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarını.Bu maçlarda şüphesizsiz ki Galatasaray favoriydi.Ancak bu yıl Fenerbahçe'de güzel oynuyor.Ve taraftarlar bile bu maçları bekliyorlar.Mesela ben arkadaşlarımla taa 2-3 hafta önce başladım tartışmaya.Benim favorim tabiiki Galatasaray fakat onların sahasında olması bir dezavantaj.

Aslına bakarsanız bu maç çok önem arediyor.Çünkü sezon başından beri taraftarlar "Galatasaray iyi oynuyor" yada "Fenerbahçe iyi oynuyor" diye bir birleriyle tartışıyorlar.Çünkü bu yıl favori olarak sadece bu iki takım gösteriliyor.Beşiktaş bu yıl kötü oynuyor fakat bence sadece forvet ağında problemleri var.Yani anlayacağınız bu maç çok önemli.Ama eğer Galatasaray yenilirse hiç iyi olmaz.Puan farkı olur.Ama Fenerbahçe yenilirse o zaman Galatasaray liderliği ele alır ve lig iyice kızışır.

Bilmeyenler ve yeniden hatırlamak isteyenler için birde siteye puan tablosu koyayım.İşte puan durumu

Puan Tablosu - Durumu

Bir başka yazıda görüşmek üzere.Geçen gün yayımladığım Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamadan sonra şimdide bu yazıyı yayımladım.Hadi hayırlısı.

Fenerbahçe - Galatasaray, FB-GS Maçı 25 Ekim Pazar

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"