DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Facebook Hesap Silme işlemi az önce merakım sonucu doğdu.Acaba dedim nasıl oluyor.Bundan önce hiç hesap silmeden , kapatmadım yada dondurmadım artık adı neyse..!Az önce bu işlemin nasıl yapıldığını öğrendim bende anlatayım dedim.Merak edenler için işte facebook hesap silme.

İlkk önce şunu belirtmem gerekiyor.Bazı hesaplar ingilizce bazı hesaplar ise türkçe ben ilk önce facebook türkçe hesap silme işlemini anlatayım.Daha sonrada facebook ingilizce hesap silme işlemini anlatırım.


Facebook'da Türkçe Hesap Nasıl Silerim ?


İlk önce facebook.com'a giriş yapıyoruz.Ve şu adımları izliyoruz.

1. Hesabımıza giriyoruz..Sonra sağ üst köşede Ayarlar sekmesine tiklıyoruz.
2. Sonra hesap ayarlarina tiklıyoruz.Açilan sayfada en altta Hesabı Dondur sekmesine tiklayin.
3. Ve Facebook Hesabı Dondurmayı Onayla bölümünden istediğiniz şıkkı seçin..Sonra hesabı donura bas hesabınız donmuş olsun..

Not :Hesabını dondurduktan sonra bile, arkadaşların seni etkinliklere davet edebilir, fotoğraflarda etiketleyebilir veya gruplara davet edebilir. Bu onay kutusunu işaretlersen, arkadaşlarından bu tür e-posta davetleri ve bildirimler ALAMAZSIN.

İstediğin zaman e-posta adresini ve şifreni girerek hesabını yeniden aktive edebilirsin.Facebook'da İngilizce Hesap Nasıl Silerim ?


İlk önce facebook.com'a giriş yapıyoruz.Ve şu adımları izliyoruz.

1. Hesabımıza giriyoruz..Sonra sağ üst köşede Account(ayarlar) sekmesine tiklıyoruz.
2. Sonra Deactivate Accountsa tiklıyoruz.Açilan sayfada en altta Confirm Facebook Account Deactivate sekmesine tiklayin.
3. Ve Facebook Hesabı Dondurmayı Onayla bölümünden istediğiniz şıkkı seçin..Sonra hesabı donura bas hesabınız donmuş olsun..

Not :Hesabını dondurduktan sonra bile, arkadaşların seni etkinliklere davet edebilir, fotoğraflarda etiketleyebilir veya gruplara davet edebilir. Bu onay kutusunu işaretlersen, arkadaşlarından bu tür e-posta davetleri ve bildirimler ALAMAZSIN.İstediğin zaman e-posta adresini ve şifreni girerek hesabını yeniden aktive edebilirsin.


Bu günlükde bu kadar.Fakat az önce dikkat etmedimde site bayadır güncel değildi o yüzdende alexada gerilemiş. :( Yani alexa için güncellik önemliymiş.Bunuda test etmiş ve görmüş olduk..Artık güncel olmak biraz zor..Neyse herkese kolay gelsin.


Blogger Eklentileri , Blogger İpuçları , Davut Erarslan

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"