DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Dünya Kupası Rüyası Başlamadan Bitti..! Yazık,başlamadan biten bir dünya kupası rüyası için çok üzgünüm.Fakat bosna'yı tebrik etmek gerek.Bizden iyi olduklarını gösterdiler.Aslına bakarsanız biz bosnayı yenebilecek güçteyiz fakat burada hata şüphesiz ki ilk maçlarda ki puan köayıplarıydı.Ama kim geleceği görebilmişki ? İlk zamanlar yapılan puan kayıplarının cezasını çekiyoruz.

Fatih Terim'e söyleyecek lafım yok.İyi veya kötü takımın başındaydı.Bugün saat 21:45'de maçımız var ama hiç zevk alınabilecek maç değil.Zaten dünya kupası hayalimiz bitmiş.Boşu boşuna maç oynamanın bir anlamı yok..!

Burada diğer dikkat çekmek istediğim nokta ise Bosna Hersek ilk defa dünya kupasına katılması.Bosna Estonya'yı 2:0 yenerek tarihlerindeki en önemli başarısına imza attı diyebiliriz.Biz ise dünya 3. olduk.Ama takımda adam gibi bir kaç adam var gerisi boş oynuyor.Maç izlerken en çok sinirlerndiğim nokta ise a milliler maçın başında iken bastrımıyolar.Son dakikalardada yüklendikçe yükleniyorlar.Yahu baştan basın oyuna..


Fatih terim istifa edecekmiş.Nasıl oldu anlamadım ayda 250.000 TL yi bıraktı hayret.Takımı bu moktaya kadar getirdi hiç birşeyde yapmadı.Bıraksada düzgün bir teknik tirektör gelse.Ayrıca o kadar parada çok.O kadar para veriyoruz ne iş yapıyor.Of oFF.


Türkiye'nin Grup Maç Sonuçları

Burada Türliye'nin grup maçlarındaki toplu sonuçlarını bulabilrsin.

Ermenistan - Türkiye: 0 - 2 (İyi başladık.)

Türkiye - Belçika: 1 - 1 (:/ Kötü bir sonuç ve puan kaybı.)

Türkiye - Bosna Hersek: 2 - 1 (Zar zor yendiğimiz maçlardan birisi.)

Estonya - Türkiye: 0 - 0 (Yazık,Estonya gibi bir takımla berabere kaldık.)

İspanya - Türkiye: 1 - 0 (Ne yapalım.Kendi sahaları ama iyi oynadık.)

Türkiye - İspanya: 1 - 2 (İspanya'ya direndik ama bu ispanya.)

Türkiye - Estonya: 4 - 2 (Az daha yenilecektik.2 tane yedik.)

Bosna Hersek - Türkiye: 1 - 1 (İlk Başta Bastırmazsan Böyle OLur.)

Belçika - Türkiye: 2-0
(Umutlar zaten tükenmişti.)

Yahu şu sonuçlara bakıyorumda Estonya Belçika'ya kaybedilen puanlar bizi batırmış.Türkiye son maçtada Ermenistan'a puan kaybeder.Ve bu böyle gider.Sonuçlar kötü ve üzücü.

Neyse elimizden birşey gelmez.Bu noktadan sonra yapmamız gereken tek şey.Daha çok çalışmak ve hak ettiğimiz yerlere gelmek.

Blogger Eklentileri , Blogspot İpuçları , Davut Erarslan

Bilgicelli dedi ki...

Bu yazıya geçte olsa katılıyorum.Türkiyenin en büyük sorunu kalıplaşmış a milli oyuncuları,sistemimizin olmaması ve işi son anlara bırakmamız..

cenghan dedi ki...

katılmamak eldemi film izle film izle

chat dedi ki...

bende biraz değil baya bir geçte olsa katılıyorum yazınaa fatih terimle dünya kupasının başlamadan bitmesinin hayal olmadığınıı düşünüyordum vede gördüm.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"