DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik


Mim : Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsun ? Mim dalgasına Kapıldık ! Gidiyoruz !

DaVuT Erarslan adıyla başlatılmış bir mimim olsun istedim bunun içinde bir mim başlattım.Bu mimede gördüğünüz gibi Mim : Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsun ? adını verdim.Biraz düşündüm ne hakkında mim başlatsam diye.Ama bir türlü konu bulamadım.Boş boş bilgisayara bakarken internet tarayıcısını gördüm.Bende "ahada sana mim konusu Davut" dedim.Ve uzun süredir güncellemediğim bloguda görünce hemen başladım yazmaya.

Uzun süredir yazarken artık yeni aldığım karal ile yazdığım konu ile ilgili tüm bilgileri vermeye başladım.Mesela "Oyun" adlı kelime üzerine yazıyorsam oyun siteleri , oyun kategorileri vs. hakkında tüm bilgileri vermeye çalışıyorum.Bunun içinde mim ile ilgili bir kaç bilgi vereyim.

Mim Nedir ? Bu sefer wikide bulamadım.Ben yazdım !

Hep wikiden bilgiler bulmaya çalışıp buraya koyuyorum fakat bu sefer wikide yoktu.Ben kendim yazayım dedim.Ama pek bişe yazabileceğimi sanmıyorum.Bence mim : İnternet üzerinde yada sosyal alanlarda (ortamlarda) insanların beğendikleri yazıyı,olayı yada diğer(video,resim) şeyleri birbirlerine paslamasıdır.

Mim'deki Tarayıcı (öğrenmek isteyenlere !)

İnternet üzerine ufak bi arştırma yaptım ve bir çok tarayıcıya ulaştım bunlardan bilmediklerim bildiklerimin iki katı ediyor.Bu gördüğünüz tüm tarayıcı çeşitleri üzerinde yazılar yazacağım.Burada gördüğünüz tüm liste bir bağlantı haline gelecek.İşte Tarayıcı Çeşitleri : Google Chrome 1.0, Internet Explorer 8.2 (beta), Mozilla Firefox 3.0.4, Opera 10.0 (beta), Netscape 8.1.2, Amaya, Avant Browser, Slim Browser 4.08, Bon Echo, Acoo Browser, Safari, Camino, iCab, Mosaic.

Daha önce hiç mi.. (seni takip etmek istiyorum diyenlere !)

Daha önce bir-iki kere mimlenmiştim,Bu mimleride geldiği gibi mimledim.Fakat şimdi ilk defa mim başlatıyorum.Bu mimide aşağıda ( en sonda ) gördüğünüz kişi(-lere) mimleyeceğim.Bakalım,hayırlısı..Bu mimlendiğim ve mimlediğim mim listsi ise işte :

  1. Siteniz İçin 5.000 TL verseler ?
  2. Vazgeçemediklerim ?
Gördüğünüz gibi iki kere mimleyip-mimlenmişim.Bu 3. oldu ama bu sefer sadece mimliyorum.

Sen Hangi tayacıyı kullanıyorsun ? ( Davut Erarslan diyenlere ! )

Bu mime cevap yazalım yoksa sinirleneceksiniz :) Uzadıkça uzıyor.Ben bu "Mim : Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsun ? " adlı mime cevap olarak cevabım :

Kullanıyorum.Bu iki tarayıcı dünya üzerinde lider oldukları gibi benim göz
mdede lider konumdalar.Eğer sizde bu iki tarayıcıyı indirmek isterseniz linklere tıklayabilirsiniz.

Kime Mimliyosun ? ( acaba bende varmıyım diyenlere)

Evet yazının sonunda doğru gelmeye başladık.Bu mimi 3 kişiye göndermek istiyorum.Eğer cevaplarsalar memnun olurum.Çünkü bu benim ilk mimim :) inş. bu mimi yolladıklarım uzun bir listeye gönderirlerde mim yayılır.SessizCrew , Mert2407 ve Anasını Satayım lütfen mimleyin :).
Anasını Satayım dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
mert2407 dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
mert2407 dedi ki...

Cevapladım kardeşim. buyur bak: http://www.mert2407.com/mim-hangi-tarayiciyi-kullaniyorsun

Talat dedi ki...

Mim'i çözüyorum anlıyorum yavaş yavaş. :) Bence blog dünyasının en karışık şeyisi.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"