DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Yahşi Batı


Merhaba güzel yurdumun güzel Davut Erarslan Blog okuyucuları.Cem yılmaz'ın yaptığı komedi dalında başarı yakalayan filmi G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden sonra yeni bir film için çalışmalara başladığını hepimiz biliyoruz.Bunun içinde istanbulda 500 bin TL harcayarak yaptığı mini bir kasabayı yaptığınıda biliyoruz.O zamn biz ne bilmiyoruz :) Neyse konuyu dağıtmayalım.Ağaşıda film ile ilgili bir çok bilgi ve resim verdim umarım beğenirsiniz.

Yahşi Batı filminin oyuncuları kimler ? ("Merak ediyorum" diyenlere)

Henüz tüm kadro belli değil.Ama resimler ve fragmanda da görülüğü gibi bir çok oyuncu şuan için hazır durumda.Fakat ünlü komedyen, çekimlerine 15 gün sonra başlanacak film için oyuncu seçimlerinde zorlanıyor. Yılmaz, “Yahşi Batı”da oynaması için çok acil siyah aktörler ve dans yeteneği olup “kankan” yapabilecek kızların yanı sıra, 35-50 yaş arası ve çok iyi İngilizce konuşabilen “kilolu” ve “sarışın” erkek arıyor.

Yahşi Batı Filminin Konusu Ne ? ("Bakalım beğenecekmiyim" diyenlere)

Aziz Bey, yani Cem Yılmaz ile Lemi Bey (Ozan Güven), 19. yüz yılın sonlarında padişah tarafından görevlendirilerek Amerika’ya giderler. Yanlarına da hediye olarak verilmek üzere çok değerli bir elmas taş ve yüksek miktarda para vardır. İkili Amerika’ya varınca, gidecekleri menzil için bir posta arabasına binerler. Bilindiği gibi Vahşi Batı’da posta arabaları haydutlar tarafından hep soyulur. İşte Lemi Bey ile Aziz Bey de bu kaçınılmaz sona uğrarlar. Önce ellerinden elmas taş gider. Sonra da paralarını kaptırırlar. İşte film de asıl bu noktada başlar. İki Osmanlı, kaptırdıkları parayı tekrar toparlamak için ödül avcılığı yaparlar. Tabii çeşitli cinliklerle. Gördükleri ’Wanted’ilanlarını kendilerine uyarlayıp, sırasıyla aranan haydutların yerine geçer ve ödül avcılığıyla para kazanmaya çalışırlar. Biri haydut olur, diğeri onu yakalar. Tabii başlarına her defasında binbir olay gelir.

Yahşi Batı Ne Zaman Vizyona Girecek ? ("Sabırsızlanıyorum" diyenlere)

Filmin senaryosunu da yazan Cem Yılmaz “Arif” karakterinden tamamen kurtularak, bambaşka bir tipleme çizecek. Yılmaz, bu filmde yanına adını sır gibi sakladığı bir partner alarak, iki “Vahşi Batı” kovboyunun komik tiplemesini yapacak. “Yahşi Batı”nın Ocak ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Çekimler Başladımı ? Yoksa daha.. (Yorum yapamayanlara :))

Yok yok.Çekimler başladı başlamasınada daha yeni sayılır.Temmuz ayında çekimlere başlanan fillmde yukarıdada söz ettiğim gibi Ocak ayında vizyona girmesi bekleniyor.Bu filmdede benim düşüncem diğer iki film gibi büyük başarı sağlanacak.

Çekimler İle ilgili Resimler.! ("Bi göreyim nasıl film" diyenlere)

İşte size birbirinden güzel Yahşi Batı Resimleri
Yapılacak filmin geniş kitlere ulşamasını istediğimi bildirmekten kendimi alı koyamadım.Cem Yılmaz'ın diğer filmleri gibi kaliteli film yapacağına hiç şüphem yok.Fakat bu yapılacak "Yahşi Batı" filminin sadece Cem Yılmaz'a değil Türkiye adına yararı olacağını unumamak gerek.Cem Yılmaz'a ve tüm Türkiye sineması oyuncu ve filmlarde emeği geçen herkese başarılar dilerim.
mr_lonely dedi ki...

Dilek Çelebi oynuyor be daha ne olsun. :D

Recep Vatansever dedi ki...

Güzel yazı Davut. ;)

Programcı dedi ki...

Güzel bir film olur inşallah, sinemasına gitmeyi düşünüyorum.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"