DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
"Merhaba Bugünkü yazımda resim upload nasıl yapılır ? Resim nedir ? Upload Nedir ? 'i ankatacağım.."Diyecem halim yok halim yok.:) Böle bişeyi bilmeyen adam Google'de bunu aratmaz zaten aratan şöle aratıyor : Resim Upload,Resim Yükle vs.vs.. Yani Ben bugün burada resim yükleme eklentisini ekledim buradan istyen arkadaş resim yükleyebilecek..! Bunun için daha alternatif site olan (tabi benim için) Tinypic'i koymak isterdim ama elimizde bu var bunla idare edecekiniz..

Neden Senden Yükleyelim Başka yer mi yok ?

İstersen ekleme ben mi dedim ekle diye..Bunu yani "Neden Senden Yükleyelim Başka yer mi yok ?"diyenlere sesleniyorum..Eklemezsen ekleme :) Yaşak bir yana burayı sadece resim eklemek isteyenlere yardım olsun diye açtım..Bu başlık altında isteyen istediğini yapar ;) İster yükler,ister yüklemez.."Bu benim Problemim deyilçi ":) Aynı avrupa yakasındaki Dursun gibi konuştum :) Neyse biz konumuza dönelim..Zaten bu ebnim kendi hostum değil,ee babamında hostu değil yani bana bi karı yok..Yabancı bi sitenin yapmış oldğu bişe..

Alternatif Göster Bana ! Yoksa Küserim !

Demeyin ! Size alternatif göstermeden olurmu hiç ? Benim kullandığım ve çok sevdiğim bir Resim Upload merkezi var..Buda Tinypic...Çok sevdiğim ve çoğu yazımdada resimlerimi yüklediğim hot olan tinypic bence bu alanda en kalitelisi..Çümkü bazen bu imageshack vs. ye resim yüklediğiniz zaman sitede sorun dahi çıkarıyor..Eee bende kullanmıyorum ttabii..Bence en iyisi Tinypic..Alternatiflerim ise : Tinypic,Resmin Burada,PhotoBucket..

Resim Yükleme Nasıl Olacak ?

Demeyin ! Çok kolay olacak çünkü sadece Gözat'a tıklayıp resmi seçeceksiniz ve yükleye basıp resmi yükleyeceksiniz..Hepsi bu kadar :).."Vay anasını bu kdar kolay mıydı ?" da demeyin yapamayanlar çıkabilir :)

İşte Yukkarıdaki içerik yüklemeden den anlaşıldığı gibi buraya tıklayıp resim yüklemeniz çok basit olacak..Bundan sonra ise yapmanız gereken ;
Resimdede yazdığım gibi yapmanız gerekn sadece; Url yazan kısmı kopyalamak..Orası sizin yüklediğiniz resmin adresi.

Not : Buradan yüklenen hiç bir resim tarafımdan sorumluluk kabul edilmeksizin kullanılır.Bu yüklenen resim yada resimler ww64.com/ adresi tarafından tutulup tüm sorumluluklar buraya aittir..Kolay Gelsin..Eğer yararlı olduysam ne mutlu bana ! Resim Yüklediyseniz ne mutlu size !
Adsız dedi ki...

test

TeknoMobi dedi ki...

Sorun düzelmiş Davut!..

4hmt dedi ki...

Vay be şak diye çıkarıyor resmin linkini.Sağolasın.

admin dedi ki...

sende sağolasın beğendiğine sevindim ;)

@teknomobi evet sonunda düzelmiş :)

dexter_fernando dedi ki...

Trash Sineması, Giallo filmleri, Dünyadan Fantastik, Korku sineması, B filmleri,Anime,Bilimkurgu,istismar sineması Post Apokaliptik ve zombi kültürü üzerine açtığımız blogumuz http://beneaththeground.blogspot.com destek olursanız seviniriz. Arkadaşlarınıza bizi tavsiye ediniz.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"