DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Merhabalar..Bugünki anlatacağımız olay tamamen msn üzerine.Bir program anlatacağım.Bu programla birden fazla msn (multi msn ) açanbileceksiniz..Bildiğiniz üzere bunun için internet dünyasında birden fazla program var fakat kimi program virüslü,kimisi sadece size meşekat.Analtacağım programda ise ne virüs var nede başka bişe !..Şimdi bu anlatacağım programı kullanarak ister 2 tane msn açın ister 22 tane msn açın..!Ben anlatayımda ! Baştan söleyeyim program indirme likni en altta !

Öncelikle Wikiden Msn Dinleyelim Neymiş Öğrenelim!


Yazılımın asıl amacı anında iletileşme olsa da, artık bir tekbiçim haline gelmiş eklentileri de vardır: Sesli konuşma, ağ kamera ile sohbet (bu özellik Messenger 7.0 ile gelmiştir), dosya aktarımı, yazılımın içinde bulunan 2 kişilik oyunlar. MSN Messenger'ın rakiplerinde de olan çizgesel durumlar (smiley), çeşitli etkileşimli animasyonları ve değişik biçimdeki yazılar da desteklenmektedir.Dünya üzerinde yaklaşık 2 milyar insan MSN Messenger kullanıcısıdır.Tabii bunların iiçinde davuterarslan.blogspot.com 'da vardır :)

Sadece Bu programlamı Olur ? "Farklı düşünmek istiyorum ! : diyenlere"

Bu programla sadece çoklu oturum değil başka işlerde yapabilirsiniz bunu aşağıda anlattım...Fakat yukarıdada sölediğim gibi internette bir çok program var.Benim vereceğim bu program ile daha güzel görünümlü ve kullanışlı msn'ye sahip olacaksınız..Dediğim gibi başka programlarda var zaten bunlarıda aşağıda alternatiflerde yazdım..! Oradan alternatif program yada programlara bakabilirsiniz.

Bunun Mantığı Nedir ? ("Ben Mantıksız İş Yapmam !" : diyenlere)

Ne mantığı arkadaşım :) Bu sadece bir program..Aslına bakarsanız bu programında bir mantığı var oda Windows live dosyaları arasına bir dosya koyması..Bunun yapılışı ise kendiniz yapacak olursanız..Başlat-->Çalıştır-->Regetid-->.... Bunu başka bir yazımda anlatacam onda programa gerek yok ;) Ama o sadece msn 9.0 için geçerli olacak..

Bu prog.'la neler yapılabilir? ("Ben sevdim bunu !": diyenlere)

Plus..! Msn Plus ile bir çok uygulama yapılabilir ki bunlardan en güzeli bir çok msn açmadır.Fakat msn plus ile başka neler yapılıyormuş bakalım görelim..Yapılabileceklerin bazıları ;

*Birden fazla msn açma,
*Otomatik ileti yazdırma,
*İstediğiniz kadar kişiyi seçerek engelleme yada kişilerden kaldırma,
*farklı görünümler,
*Kişisel iletiyi Renkli yazma vs.vs

Alternatif Program-lar nedir? ("Ben bu programı sevmedim !" : diyenlere)

1.Msn Çoklu Oturum Açma Yaması (ONE)
2.Msn Çoklu Oturum Açma Yaması (TWO)
3.Msn Çoklu Oturum Açma Yaması (Three)

Ama bunlar sadece çoklu oturuma yarar benim verdiğim program ise dediğim gibi bir çok özelliğe sahip..

Bu yöntemle ilgili basit bir anı ! "Dinlemek isteyenlere !"

Gökhan benden küstü :) Ben başka bir yöntem biliyordum onuda gökhana öğreteyim dedim..Msn'de söledim adım adım yaptırdım..Olmadı çocuğun msn bozuldu :) Baktım msn'den çıktı..! Dahada konuşmuyo..Bakalım konuşacak mı ? Bu anıda bu yazıyı yazmadan önce yanlış bir yazı yazdım orada başıma geldi..

Programı ver ! Uzatma ! Hani Program ? ! (Öğrenmek isteyenlere !)

Bu kdar uzattım! Sanırım sinirlendin..Sinirlenme anlatıyorum..İlk önce yapman gereken programı indirip kurmak ! "Program nasıl kurulur onuda anlatacak halim yok." demiyorum bunu bir yazımda anlatmayı düşünüyorum ! Ama neyse siz programı kurun !Daha sonra yapmanız gereken son şey ise sadece bir ayar yapmak..Bunuda resimlerdede gösterdiğim gibi ;

Msn Plus Özelliklerine tıklayın ve ardından Tercihler Ve seçenekler sekmesine tıklayın ! Daha sonra gelen penceredede Özelleştir sekmesine tıklayıp birden fazla oturum açma kutucuğunu seçin ve kaydedin..

* Programı İndir - Gizlilik Politikası - WebSitesi (Türkçe) Thank You Davut !
Adsız dedi ki...

Vay be bende buna benzer bir program arıyordum !

Adsız dedi ki...

sağol,sağol varol..

TeknoMobi dedi ki...

Ben aPatch kullanıyorum. Msnplus biraz fazla müdahale ediyor programa....

Admin dedi ki...

Evet TeknoMobi'ninde söyledği gibi bir çok buna benzer güzel program var..Eğer sizde TeknoMobi'nin kullandığı programı indirmek isterseniz bu adresi ziyaret edebilirsiniz : http://a-patch.en.softonic.com/

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"