DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Turkcell 3G Merak Etmiyormusun ?

Turkcell 3G'nin hayata geçeceği 30 Temmuz'da şaşırtan yenilikleri, kullanım kolaylıklarını ve ekonomik tarifeleri keşfedeceksiniz.

Turkcell 3G, hızlı interneti, en yenilikçi ve kullanışlı servisleri 81 il merkezinde aynı anda sunacak.

Merakını gidermenin hızlı yolu Turkcell 3G ile seninle...

Peki 3g Ne Demek

3g Çok hızlı kablosuz internet bağlantısı ve yepyeni servisler sağlayan yeni mobil teknolojinin ismi.

3g İle Neler değişecek

Turkcell 3G kapsama alanında, hemen, her yerden çok hızlı internete bağlanabileceksin. Cep telefonundan sevdiklerinle, onları görerek konuşabileceksin.

Eve yetişmeye çalışırken cep telefonundan kaçırmak istemediğin televizyon dizisini ya da kupa maçını canlı olarak izleyebileceksin.

Nasıl 3G Geçerim ?

3G yazıp 2323'e ücretsiz gönderin.

3G hakkındaki herşeye 3G aktif olduktan itibaren ulaşabileceksiniz.3G'yi hangi telefonların desteklediğini öğrenmek istiyorsanız Turkcell'in resmi web sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.


Peki Ücretlendirme ?

Turkcell’in mevcut tarifeleri göz önünde bulundurulduğunda görüntülü konuşma beklenenden daha da ucuz olacak. Örneğin halen Turkcell’in Limon adı verilen konuşma paketini kullanan bir abone, 3G’ye geçiş yaptığında ayda 79 lira ödeyerek her yöne 1000 dakika ya da şebeke içi aramalarda 5 bin dakika görüntülü konuşma imkanına kavuşacak.

Turkcell’in en çok kullanılan Alo 120 paketiyle 3G’ye yatay geçiş yapan bir kullanıcı ise görüntülü konuşmayı dakikası 10.6 kuruştan yapacak.

Aboneler isterlerse aynı tarife üzerinden hiç görüntülü konuşma yapmaksızın günlük iletişimlerini sağlayabilecek.

Ek ücret alınmayacak
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, Turkcell’in 3G’de görüntülü görüşmeyi sesli görüşme ile aynı fiyattan sunacağını, böylelikle Turkcell müşterilerinin en ileri mobil iletişim teknolojisinden aynı fiyatla yararlanacağını açıkladı. Sadece SMS mesajı atarak 3G’ye ücretsiz ve kolayca geçecek olan Turkcell müşterileri, şu an kullandıkları uygun fiyatlı tarifeleriyle hiçbir ek ücret ödemeden görüntülü görüşme de yapacak.

Turkcell’in hazır kartta en çok ilgi gören Süper Tarife’de 5 dakika sadece 1 kontör. 250 kontör yükleyen 5 dakikası 1 kontöre konuşurken, 150 kontör yükleyen 5 dakikası 2 kontöre konuşuyor. ‘Süper Tarife’ 3G döneminde hiçbir ek ücret ödemeden kullanıcısını görüntülü konuşturacak.

Turkcell’in tüm öğrenciler ve 25 yaş altı gençler için olan BizBize Kampus tarifesindeki tüm öğrenciler kendi aralarında 15 dakikası sadece 2 kontöre konuşurken, görüntüye ek ücret ödemeyecek.

Turkcell’in faturalı hatlarındaki tarifelerinden Alo 120 paketi alanlara, 120 dakika daha Turkcell’den hediye. Böylece tüm vergiler dahil 25.5 TL karşılığında 240 dakika tüm Turkcell ve sabit hatlarla görüşebiliyorsunuz. Paketin tamamını kullanıp dakikası 10.6 kuruşa konuşabiliyorsunuz. Bu pakette olanlar hiçbir ek ücret ödemeden dakikası 10.6 kuruşa görüntülü konuşabilecek.

Limon kampanyasıyla sınırsız
Turkcell’in en fazla ilgi gören kampanyalarından Limon ile tüm vergiler dahil ayda 79 liraya Turkcell’lilerle dilediğiniz kadar, diğer yönlerle de şimdi 1000 dakika konuşuluyor. 26 Haziran’da başlayıp 1 Ocak 2010’a kadar devam edecek kampanyaya kayıt olan faturalı aboneler, ay boyunca tüm Turkcell’lilerle 5 bin dakika ayrıca yurt içi her yöne kullanabilecekleri bin dakika ile dilediklerince görüşme yapabileceklerdir.


Turkcell Yasal Uyarısını Yaptı !

3G şebekesini kullanmak için, 3G kullanma talebinin Turkcell’e iletilmesi (bireysel abonelerin 3G yazıp 2323’e göndermesi, kurumsal abonelerin şirket yetkililerinin başvurusu), Turkcell tarafından talep sahibine bilgilendirme gitmiş olması gerekmektedir. Turkcell 3G kapsama alanında, 3G uyumlu cihazlarla 3G şebekesini kullanmak gereklidir. Bu koşuldaki aboneler, telefonlarının desteklediği 3G servislerini kullanabilirler. Görüntülü Görüşme başlatabilmek için, aranan abonenin de arayan abone ile aynı koşulları sağlaması gerekmektedir. 3G hizmetlerinden faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza, bağlanılan siteye göre değişebilir. Adil kullanım politikası doğrultusunda Turkcell, kullanıcıların bağlantı hızlarını düşürebilir. Turkcell 3G bağlantısı kapsama alanına coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"