DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Evet artık kişisel yazacam demiştim ama çok güncel olmamak üzere ! Ve işte kişisel blog yazısını yazıyorum.Bu yazımda ele alacak bişe bulamadım :( Yukarıki başlıkdada bu zaten görünüyor,başlığı bile yok.Daha doğrusu düzgün bir başlığı yok ! Blogger'dan vazgeçip kişisel yazmak siteyi nasıl etkiler bilmiyorum ama bunun zaten pek fazla önemi yok..

Bu yazımda blogger kullanmaya başladıktan sonra neler yaptım ona değineceğim.

Bundan sanırım 2 yıl önceydi ben o zman daha yeni blogger ile uğraşıyodum bi oyun blogu açayım dedim (oda oyunları üzerine) ismide saçmaydı bu site googlede oda oyunları diye aratınca en son sayfada çıkan saçmamı saçma bi blogdu..Dediğim gibi o zman pe fazla bişe bilmiyordum..

Daha sonra bu blogu sildim ve bunlarla uğraşmaya 1 sene felan planlanmamış bir ara verdim..

1 YIL Öncede tum-oyunlar.blogspot.com 'u açtım bu siteyi dikkate alınır sayılacak kadar geliştirdiğime inanıyorum..Oda oyunları aramasında ilk sayfada çok iyi yerlere geldim (3.) fakat daha sonra blog canımı sıktı ve uğraşmadım..Dikket edersenniz hiç güncellenmemiş...Ve buda blogu alt sıralara düşürdü ama olsun alt sayfalardan bişeler yapıyor..

Daha sonra en başlarda okul anılarımı girdiğim bu siteyi açtım daha sonra vakit geçtikçe blogu geliştirdim ve işte biraz gelişerek bu site oldu !

Bugünkü yazımı kişisel olarak tamamladım..İyi bloglamalar..
Sade dedi ki...

normal yazı yazmak ne zor değil mi? Blogger konularından sonra:D

Admin dedi ki...

:) valla zor..Ne yazacağıımı bilmiyorum en azından o zmana konu belliydi ! :D

eftal ! dedi ki...

:D bakalım ne saçmalayacaksın merakla bekliyorum :)

Admin dedi ki...

:) Saçmalamamaya çalışacam ama elimden bişe gelmiyor :)

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"