DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Evet arkadaşlar internette bu yorum kutusu hakkında bi çok konu,soru vs.vs gördüm eh bende biraz bişeler karalayayım dedim..Bu yazımda yorum kutunuzu Orjinalini değil.Yeni yorum kutusunu anlatacam..Bunun için 3 yol var ve bunlar ile sitenizdeki yorum şekillerini değiştireceksiniz..

1.İntenseDebate.comBen bu sistemi çok beğeniyordum..Bir çok alternatifler var ama siteyi yavaşatıyor.Bu sayede sitenizdeki veya blogunuzdaki yorum bölümüne; yorumlara oy verebilme, yoruma cevap, yorumları takip, yorum yazana puanlama gibi özellikler kazandırmış olacaksınız.. Automattic sayesinde akismet ve gravatar'da dahil edilmiş..

2.http://disqus.com/Bu sistem çok sevmesemde yinede fena değil..

Bundan sonraki yazılarımı bloggerın orjinal yorum sistemi üzerine yapacam..Takipte Kalın..
NurullahAslan dedi ki...

En güzeli.. Hayırlı olsun davut orijinal yorum kutusuna geçmen beni sevindirdi:)

davut dedi ki...

:) site hızlanmış mı ?

NurullahAslan dedi ki...

Evet ya çok güzel şimdiki hızı içeriklerin hele eskisinden daha hızlı açılıyor.. Bide o yorum kutusunda doldurma ile uğraşıyorduk sinir bozucu oluyordu bu ne güzel google hesabını aç istediğin kadar yorum yap kolayda:)

nrhnmrl dedi ki...

bunu nasıl ekleyeceğiz ben mi anlamadım yoksaaaaa

Admin dedi ki...

Ben sadece tanıttım..Zaten tavsiye etmem ojinali en iyisi sitene giren ziyaretçi çıkıyor yani kötü..En iyisi bu bunu geliştirmeyi anlatıyorum..Takip et daha güzel olacak ;=)

İRA dedi ki...

benim yorum sistemimde kayboldu durduk yere neden oldugunu anlamaım su andaki yazdıklarımdan 7-8 yazı önce yaorum yazabilme yeri cıkarken simdi hiçbir şekilde cıkmıyor bakabilirmisiniz ?

Adsız dedi ki...

orjinali daha ii degilmi

Adsız dedi ki...

dostum nasıl eklendıyınıde anlatsan ıyı olcak

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"