DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Biri Vitamin

Biri vitamini duyunca ilk önce şaşırdım dedimki sanırım yanlış yazmışlar ne biri vitamini bide baktım gerçektende doğru yazılmış..Meğer biri ttnet vitaminden bir kopyacılık gibi bişey yapmış ve Ttnetvitamin'deki ttnet'i kaldırmış biri koymuş ve Birivitamin sitesini açmış..

Aynı hizmeti veren biri ttnetten sanırım daha bir çok kopya çekecek..İkiside vitamin sitesi..


Peki Biri Vitamin Nedir ? Birivitamin.com'danBiRi VİTAMİN, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak, ilköğretim 4., 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrenci ve öğretmenleri için geliştirilmiş bir eğitim destek aracıdır. Eğitime destek veren diğer araçlardan farkı ise, internet üzerinden kullanılıyor olması.

BiRi VİTAMİN’in içinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardım eden sesli konu anlatımları, canlandırmalar, deneyler ve interaktif etkinlikler bulunuyor. Böylece öğrenciler hem derslere daha çok ilgi gösteriyor ve eğlenerek öğrenmeye başlıyor, hem de evdeyken bilgisayar başında derslerini tekrar edebiliyor.

Matematik, fen ve teknoloji, Türkçe ve sosyal bilgiler derslerini içeren BiRi VİTAMİN öğrenciler için eğlenceli bir öğrenme yolu, öğrenci ve öğretmenlerin eğitimdeki yeni alternatifi...İşte Biri Vitamin Tıklayın !

Blog Felsefesi dedi ki...

çok özenti olmuş :)

Adsız dedi ki...

deneme

Adsız dedi ki...

deneme

Davut Erarslan dedi ki...

:) Kim yapıyo bu denemeleri :)

TaFuGu dedi ki...

Belki esinlendiniz bilmiyorum ama resmi aynen alıp kullanmışsınız.http://tafugu.blogspot.com/2009/01/biri-vitamin.html

Ayrıca yazmış olduğum yazıdan resmi almayı değilde okumayı tercih etseydiniz kopya olmadığını görürdünüz Biri Vitamin'in...

Resmi kaldırmanızı veya kaynak olarak link vermenizi rica ediyorum.

Saygılarımla.

Tarık Furkan GÜVEN

Davut Erarslan dedi ki...

İnşallah şimdide demezsin resmi benden almışsın diye..Resmi yeniden ekledim..

By Davut Erarslan

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"