DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Oy ver ! Çoğu blogda görmüşsünüzdür.Yada görmemişsinizdir. Neyse yaf..Bu eklenti ingilizceydi fakat ben biraz duzeltme yaptım ve burada sunuyorum..Bu eklenti sayesinde blogger blogunuzda yazılarınızı oylatacaksınız :) Bu arada bundan önce okuyucularımız...da sever eklentisini anlatmıştım bu eklenti sayesindede bu oylama çıkıyordu..Bu eklenti türkçe olmakla beraber güzel bir görünüm kattığını tekrar sölüyorum.Bu eklentiyi sayfanızda nereye isterseniz koyabilirsiniz fakat bence en güzeli blog kayıtlarının alttı..Fakat yan tarafda nerede olursa olsun çalışıyor ve bu eklenti az öncede dediğim gibi oylama uygulamsı..İşlevini yerine getirsin yeter :)Bu arada bu outbrain değil yani o türkçeydi şimdi adımız yine hırsıza çıkmasın bu Js-KİT tarafından olluşturulmuş olanı !!

Bu eklenti için gereken kod bu kodu sitenizde Html / Javascript ekle deyip oraya yapıştıracakksınız..İşte Kod

<div class="oyver"></div><div class="oyyorum"></div><script src="http://davuterarslan.110mb.com/oyla.js"></script>+/- Bir örneğide bu !

davuterarslan dedi ki...

bu bir denemedir..

DaVuT dedi ki...

Yorum sistemi değişmiştir..Umarım beğenirsiniz..

CrackerTurk dedi ki...

Hocam sana zahmet şu blog kayıtlarının altına nasıl gadget alanı ekleyebiliriz onu da anlatsan iyi olur. 3-5 yerde anlatılmış ancak detaylı-anlaşılır değil.

Makay53 dedi ki...

sağol güzelmiş :)

Adsız dedi ki...

Peki sadece konu içerisinde çıkmasını istediğimizde ne yapabiliriz?

ben anasayfadamda gözüksün istemiyorum da.

Car Tuning dedi ki...

http://umit-oyun.blogspot.com/

güzelmiş

epakyardım dedi ki...

Merhaba davut senden bir yardım rica edecektim.Sitende bulunan "bu site şu gün şu saat şu dakika şu saniye "yayındadır bunun kodunu vede nasıl siteme ekliyeceğimi anlatabilirmisin.Teşekkürler

MURAT ALŞAN-TEKN. VE TAS. ÖĞR. dedi ki...

hocam senden yardım istiyorum.yardımınla bloğu yeni oluşturmaya başladım ama yorum kutusu kayboldu.eklemek istiyorum olmuyor.yardım ederse sevinirim.bloğun mükemmel.paylaşımların için teşekkürler

Sound Of Clubber dedi ki...

her mesajı naltına bunu eklemek için ne yapmamız gerekiyor

eybat dedi ki...

bu oyları sonradan sıfırlayabiliyor muyuz?

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"