DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Blogger Tree House Tema/Template İndir/Download evet bugün anlatacağım bu tema bence mükemmel bir görünüme sahip ne yalan söliyim ben bu temayı çok beğendim..Demodada göreceksiniz bence harika..Özellikle Twitter Bağımlıları için çok hoş olacak..Son Twitter yazılarınız çıkıyor..Ayrıca da görünüm bakımındanda insanlarda güzel bir görünüm düşüncesi ortaya çıkacak..Tema hızlı yükleniyor..Bi kaç kendiniz için düzenleme yapmanız gerekiyor onlarıda aşağıda verdi..İşte Temanın büyük görünümü..


Bilmem beğendinizmi ama Ben yinede indirme ve demo seçeneklerini aşağıda verdim..Http://www.davuterarslan.blogspot.com

Temada Gerekli Düzenlemeler...

1. Nevigation Menü

Demo adresdede göründüğü üzere Ana Sayfa - Link Ekle... yazan yeri düzenlemek için Yerleşim-->Top Navigation Menü yazan yere tıklayacaz ve oraya menüdeki linkleri ekleyecez..

2. 125*125 Sponsor Reklam

Demo adresdede göründüğü gibi 4 tane 125*125 http://davuterarslan.blogspot.com bağlantılı resim bölümü..Burayı düzenlemek için...Yerlerşim-->125*125 yazan yere tıklayın ve bilgisayrdan yada bir url den resimleri yükleyin..

3. Twitter Bölümü

Bu kısım twitter kullanıcılar iyi bilir..Yerleşim-->Html Düzenle ile temada ctrl+f ile kraldavut diye aratın ve gelen kısmı silip yerine kendi twtter ıd'nızı yapıştırın..

Temayı İndirin ve demoyu görüntüleyin...
Temayı İndir.. : İndir/Download

Bu temayı Önizle : Demo

+/- Bize Destek Çık

<a href="http://davuterarslan.blogspot.com">Blogger Eklentileri</a>

Adsız dedi ki...

o Yorum Formunu Kaldırmakla en iyisini Yaptın davut kArdeş Valla ben hiç Sevmiyordum Onu En iyisi Doğal Olanı Bu işte.Hayırlı Olsun :)

Admin dedi ki...

Teşekkür ederim..BENCEDE EN MANTIKLISI VE EN DOĞAL I BU..

Adsız dedi ki...

Selam davut Ben Gizemliblog.Org dan aLi Senden Bişey isteyebilirmiyim Aceba Sen Wp den Bloggere tema Uyarlayabiliyormusun ?

Admin dedi ki...

Maalesef Çeviremiyorum :(

üfürükten teyyare dedi ki...

süpper tema.... :D beğendim...

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"