DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Google pr güncelledi..Bi iki gün önce google pagerankdan söz etmiştik nasıl atırılır vs..Bugün güncelleme oldu :) Ve blog 0 dan pr2 oldu..Pr2 aslına bakarsanız beni çok sevindirmedi ama gerçektende pr2 de kolay kolay kazanılmıyo yinede herşeye rağmen güzel..Bu güncellemede beni sevindiren tarafsa alt sayfaların genellikle pr2 olması..Neyse ben tekrar googleye teşekkür ediyorum..Ve bana destek veren herkese teşekkür ediyorum..

Bu arada sizde sitenizin pagerankını öğrenmek istiyorsanız..Bu adrese tıklayarak öğrenebilirsiniz..İşte Adres : Pagerank Sorgulama

Ama hersefer buraya girip mi pagerank sorgulayacaz ? Tabiki hayır sizde googlenin nimetlerinden faydalanın :) Google toolbar kurun..Bu araç çubuğunun size çok faydası olacak..PAGERANK görmeniz gibi..İşte araç çubuğu kurmanız için gerekli adres.. Google Araç Çubuğu Kurun.

+/- Bi destekde Sen Ver !

Bana destek vermek istemezmisin bu site daha iyi yerlere gelsin istemezmisin ?


<a href="http://davuterarslan.blogspot.com/">Davut Erarslan</a>

Bluemaster dedi ki...

0 'DAN 2 OLMUŞ DAHA NE İSTİYORSUN :D ...Pagerank öyle kolay kazanılan bir şey değil dile kolay 2 deyip geçmek :D Neyse blogun çok güzel olmuş.başarılar.. [ infostation.blogcu.com ]

Admin dedi ki...

Haklısın galiba..2 de 2 dir :) Teşekkürler..

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"