DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Bloggerda güzel bir eklenti aslında bundan benim daha bugün haberim oldu(yapılmasından) bu eklentiyi bir kaç gündür bazı bloglarda gördüm ve Blogcuforum'da konu açtım..Gördüğüm bloglar Nurullah Aslan ve Teknomobi'ydi.Blogcuforum'dada konu açınca sağolsun teknomobi yazrdımcı oldu.Ve ekleniyi nasıl kuracağımızı anlattı..Bende buradan teknomobi'ye teşekkür ediyor ve eklentiye geçiyorum.. Buda eklentinin gösterimi..


Aslında bu eklentiyi kurmak çok kolay aslında bizde kurmuyoruz :) Ama bizim kurma metodumuzda var ben bunları anlatacam ama aslında hiç gerek yok.Ama ben yinede anlatıyorum..

1.İlk olarak b u eklentiyi şu kodları blogger sayfamızın bir köşesine eklemekle olayı hallediyoruz.

Yerleşim kısmında gadget ekle deyip html ekleden şu kodları ekleyin..

<script language="JavaScript">var OB_platformType =1;var OB_demoMode = false;var OB_langJS = "http://widgets.outbrain.com/lang_tr.js";var OBITm = "1242408110119";</script><script src="http://widgets.outbrain.com/OutbrainRater.js" type="text/javascript"> </script>2. Dediğim gibi üstekine hiç gerek yokru ama yinede anlattım..Daha doğrusu anlatacak bişede yok ya :P ikinci olarak şu siteye girip blogger hesabını seçecez ve daha sonra ekle diyecez blogger hesabınızı acaçak sizde giriş yapıp blog seçeceksiniz ve artık sizinde böyle bir eklentiniz olacak :)


Teşekkür ederim..
KONHAF dedi ki...

Blogumdan örnek görüntü eklediğin için teşekkürler:) Heyecan yaptım birden... Ben bu eklentiyi nasıl kurduğumu bile bilmiyorum:) Oylama eklentisi vardı otomatik ekleniyor onu ekledim sayfama bu kendiliğinden geldi ve bayada güzel... Tavsiye ederim blogcu arkadaşlara
Paylaşım için teşekkürler...

davuterarslan dedi ki...

:) bencede kullanılması gereken bir eklenti

cemal (danışman) dedi ki...

teşekkürler
güzel bir eklenti
iyi çalışmalar dilerim...

muhaber dedi ki...

ben de kullanacağım. çalışmalara başladım :)

Pckopat dedi ki...

şu siteye girip demişsinde site nerde

Davut Erarslan dedi ki...

http://www.outbrain.com

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"