DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
Tambirblog.blogspot.com'un ilk defa Türkiye'de sunduğu resimlere avatar ekleme eklentisi elimden geldiğince sizlere anlatacağım.

Evet arkadaşlar bu eklentiyi MyBlogLog Üzerinden kuracaz ve yorumlara avatar eklentisi yapacaz..İlk önce yapmamız gereken mybloglog a girip üye olmak.Daha sonra üye olduktan sonra Resimde gözüken add service tıklayıp avatar yüklemek ve en önemlisi blogger ıd nizi blogger kısmına yapıştırmak.

Blogger ID ni bloggera giriş yaptıktan sonra kumanda panelinden profili görüntüle deyip adresteki ID kopyalayıp blogger kısmına yapıştırıyoruz.(ilk başta bu resimdeki add website yok daha sonra çıkacak.)

Bu avatarı ve blogger ID yükledikten sonra add website deyip sitemizi ekliyoruz.Resmi change image yazan yere tıklyıp yükleyecez.

Bundan sonra işimiz çok kolay olacak..

Html düzenleye gelip-->Widget şablonu genişletiyoruz. <*/head> (yıldız yok) Tagını bulduktan sonra önüne şu kodu yapıştırıyoruz.

Tambirblog yazıyo çünkü bu ilk defa tambirblogda..

Daha sonra bu kodu buluyoruz.Bu kodu bulduktan sonra önüne ve arkasına şu kodu yapıştırıyoruz..


Artık Kaydedip çıkabiliriz.Kolay gelsin..

*Bu yazının orjinali http://tambirblog.blogspot.com/2009/04/blogger-yorumlara-avatar-ekleme.html Adresinde bulunmaktadır.Tambirblog'un böyle güzel yazıları bizlere tanıtmasından çok memnun oluyorum..Gerçekten en iyi blogger ipuçları sitelerinden birisi.Tambirblog.blogspot.com a teşekkür ederim..

Adsız dedi ki...

Sitemizde yaşanan bir sorun nedeniyle sitemizdeki linkler silinmiştir.Bu sorun çözüldü ve linkiniz tekrar anasayfadaki linkler bölümüne eklenmiştir.Anlayışınız için teşekkürler

BY BLUEMASTER ||| http://infostation.blogcu.com

davuterarslan dedi ki...

http://www.o-om.com/2009/03/pasang-avatar-mybloglog-pada-kolom.html

alsana tambirblog bu yazı senin mi?????? o-om a ait sen sanki bunları kendin yapıyosun da bide gelmiş burada bana aittir diyosun...

Adsız dedi ki...

benim webim yokki

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"