DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Shift deletede gezerken rastladım.bAKTIM 64 GB DİKATİMİ çekti dedim blogada kayayımda gelen geçende baksın görsün.

İşte 64 GB LİK Flash Voyager in bilgileri

Corsair Flash Voyager 64 GB 30 Mart 2009 21:58
Cebiniz ne kadar büyük bilemiyoruz ama içine daha fazla veri sığdıracağınızı şimdiden söyleyelim. 64 GB’lık Corsair Flash Voyager, hem hızlı hem de dayanıklı.
Corsair tarafından üretilen bellek ürünleri genellikle türlerinin en iyileri olarak anılıyorlar. Özellikle de flash bellek tarafında Corsair’ın farklı bir havası ve özelliği de var:

Hız konusunda sorunsuz olan ürünler bazı modellerde aynı zamanda inanılmaz dayanıklı! Buradaki dayanıklılık veri yazma-okuma konularıyla ilgili değil, tamamen fiziksek dayanıklılıktan bahsediyoruz.
Ürünün kapağı, USB yuvasını toza karşı koruyor.
Tekmele, Vur, Ez! Disk Hayatta KalsınFlash Voyager oldukça dayanıklı. Editörlerimizin tek kale maçında kullandığı Flash Voyager, toza, kire ve suya karşı da dayanıklı. Bunu sağlayan şey de ürünün dışındaki kauçuk kaplama. Bu Flash Voyager ürünü, önceki modellere göre biraz daha irice. Tabii bunun tek bir sebebi var: İçeride daha büyük bir flash yonga bulunması

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"