DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik

Yeni temaya geçtikten sonra eski temamı ve daha önce hazırladığım başka bir temayı sizlerle paylaşacağıma dair söz vermiştim. Şimdi sözümü tutma zamanı geldi ;)Temalardan önce bir açıklamada bulunmak istiyorum. Temaları dağıtıma hazır hale getirmek sandığımdan da uzun sürdü. Her iki tema da tam GADGET desteği veriyor. Temaları yüklemek için tek yapmanız gereken XML dosyayı yüklemek. Temaların bulunduğu klasör içeriğine şöyle bir göz atarsak:
XML tema dosyası
Görsel dosyalar
Yardım dosyasıTemayı yüklemeden önce yardım dosyasını tamamıyla okumanızı tavsiye ederim. Aklınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını vermeye çalıştım. Tema klsörleri RAR formatındadır. Bu yüzden de bu klasörleri açabilmek için WinRAR programını kullanmalısınız.Bu açıklamadan sonra temalara geçebiliriz.Darkness InsideGüncelleme: Tema v1.0'dan v1.1 sürüme yükselmiştir. Sürüm notlarını ve tespit edilen hataları okumak için tıklayın.İlk temaya Darkness Inside adını koydum. Temaya daha çok koyu renkler hakim. Temada nerdeyse hiç grafik kullanmadım. Siz isterseniz kullanabilirsiniz.
DEMO İNDİR

MX ThemeGüncelleme: Sevgili Altay sayesinde çok önemli bir hata giderilmiştir. Kendisine teşekkür ederim.İkini temanın adı da MaFiAMaX'in kısaltması olan MX Theme. Bu temayı anlatmama gerek yok, zira bir yıl boyunca bana eşlik eden bu temaya bayılıyorum. :)
DEMO İNDİR

Evet, söz verdiğim gibi iki temayı da paylaştım. Bundan sonra arkama yaslanıp (bu tema işleri beni yordu) görüşlerinizi okuyabilirim.

Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"