DavutErarslan 10 von 109Oy 5 Kritik
300 spartalı Efsane filmi.
300 Spartalı Beyazperde.com da yaklaşık 7500 kişinin oy vermesi sonucu

10 üzerinden 8.6 alarak kalitesini bir kez daha ortaya koydu.300 Spartalı IMDB.com un TOP 250 film listesinde 8.2 puan alarak 202 nci sıraya

yükseldi.Frank Miller'ın 1998 yılında yayınlanan çizgi romandan sinemaya uyarlanan''300 Spartalı'' filmi 16 Mart Cuma günü tüm Türkiye'de gösterime girecek. Merakla bekliyoruz."300 Spartalı" ayakta alkışlandı.

Berlin Film Festivali'ndeki favori filmlerden biri olan 300 Spartalı'nın dünya prömiyeri 15 Şubat'ta yapıldı. Film, tıklım tıklım dolu olan Berlinale Palast'taki izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Çizgi roman çizeri Frank Miller'dan esinlenilerek yapılan filmin galasına, yönetmen Zack Snyder, ve oyuncular Kral Leonidas rolündeki Gerard Butler ile Serhas rolündeki Rodrigo Santoro katıldılar. Film gösterimi 1700 kişilik seyircinin alkışları ve tezahüratı ile bölündü. Yönetmen Zack Snyder; ‘Berlin Film Festivali'nde yapılan Dünya Prömiyeri'nde bulunmak ve bu inanılmaz reaksiyonu görmek, muhteşemdi.' dedi.


Yorum gönderirken lütfen alakalı yorumlar yollayın.

Burada yer alan Haber7 haberleri ile güncel hayattan haberdar olun. Davut Erarslan haber eklentisi vardı önceden onu da bir ara eklerim.

Daha fazka haber için tıkla. Haber7 haberleri
blogger"